1 797 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Ford Transit Connect 1.8 16V LPG -- EYPA,EYPC,EYPD -- 06.2002 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0760C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1361298;1361300;4367104;4367106;4455980;4457985 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2010, 2003, 2002, 2008, 2006, 2005, 2011, 2009, 2007, 2004, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 63.6 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |