

1 628 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
BMW 5 520 i -- M20 B20 (206KA) -- 06.1987 - 09.1990| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0187 |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 34111158042;34111159898;34111161693 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 75.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1994, 1989, 1987, 1988, 1996, 1990, 1991, 1995, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 11.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 79 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |