
569 ₴
Застосування:
Seat Leon ST, Leon, Leon SC, Ateca, Tarraco, Arona, Ibiza V; Audi A3, TT, TT Roadster, Q2, Q3, A1; Skoda Octavia III, Octavia III Combi, Superb III, Kodiaq I, Karoq, Octavia IV, Octavia IV Combi, Superb IV, Scala, Kamiq; Volkswagen Golf VII, Lamando, Golf Alltrack VII, Passat B8, Touran, Tiguan, Touran L, Arteon, Tiguan Allspace, T-roc, Polo VI, Jetta VII, Arteon Shooting Brake, Golf VIII, T7, Passat B9, Golf Sportsvan VII, Passat Alltrack B8, T-cross, Caddy V, Golf Alltrack VIII, Caddy California V; Cupra Formentor, Leon, Terramar, Ateca; Ford Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V761, Transit Connect V761;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100468 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 2555162;5Q0129620B;5Q0129620D;5QD129620A;5QM129620 |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2015, 2021, 2013, 2019, 2024, 2018, 2012, 2014, 2022, 2017, 2025, 2016, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen, Ford, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q3, Passat, Leon, Jetta, A3, Polo, Golf, Octavia, Transit, Caddy, Touran, Tiguan, Superb, Ibiza, TT, A1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |