
2 156 ₴
Застосування:
BMW 7 740 i, Li -- B58 B30 A -- 07.2015 - 02.2019| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 104896 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 006861155;31106861151;31106861151SK;31106861152;31106861152SK;31106861155;31106861157;31106861157SK;31106861158;31106861158SK;6861155 |
| Довжина | 86 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 75.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2015, 2022, 2016, 2020, 2018, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |