Застосування:
Tesla Model Y EV Повний -- 3D3,3D5 -- 01.2021 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 193502 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 118843100ASK;118843500A;128843199ASK;128843600A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.8 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2025, 2022, 2024, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |