
382 ₴
Застосування:
Ford Ranger 2.5 TD 4x4 -- WL-T -- 10.1999 - 06.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102360 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 3665627;XM343A492AA |
| Довжина | 65.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2006, 2004, 2005, 1999, 2000, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |