464 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser 200 4.0 (GRJ200_, GRJ200R) -- 1GR-FE -- 01.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00283T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 1780131090 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, FJ Cruiser, Fortuner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |