300 ₴
Застосування:
Hyundai Genesis 3.8 V6 -- G6DA -- 01.2008 - 12.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00104M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281133M000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2008, 2011, 2013, 2014, 2024, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Equus, Quoris, Genesis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |