413 ₴
Застосування:
Ssang Yong Rexton / Rexton II 2.7 Xdi -- D27DT -- 08.2004 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00059M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 2319008020;2319008021 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2004, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 362 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |