273 ₴
Застосування:
Hyundai Elantra IV 1.6 CVVT -- G4FC -- 06.2006 - 06.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00084M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281132H000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2011, 2013, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, I30, i30, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |