339 ₴
Застосування:
Lexus LS 460 AWD (USF45) -- 1UR-FSE -- 10.2009 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00258T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 1780138010;1780138011 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | LS, Camry, ES |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |