
363 ₴
Застосування:
Lotus Evora 3.5 S -- 2GR-FE -- 12.2010 - 04.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00064M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 1780131120 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2011, 2008, 2013, 2014, 2017, 2015, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |