236 ₴
Застосування:
KIA Magentis II 2.0 -- G4KA -- 11.2005 - 12.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00022M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281132G000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2011, 2013, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 257 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |