408 ₴
Застосування:
Hyundai H-1 / Starex 2.5 TD -- D4BF -- 06.1997 - 04.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00076M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281304A000;281304A001 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 191 мм |
| Внутрішній діаметр | 172 мм |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 2003, 2007, 2000, 2006, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |