269 ₴
Застосування:
KIA Sportage II 2.0 CRDi -- D4EA -- 01.2006 - 05.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00057M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 2811308000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2006, 2004, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 253 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |