

475 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 V6 VVTi (GRJ150, GRJ151) -- 1GR-FE -- 01.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00062M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 1780138050 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 321 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |