371 ₴
Застосування:
Chevrolet Epica 2.0 -- LBM,LF3(121CUL6) -- 06.2006 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00101M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 96328718;96328718D |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |