384 ₴
Застосування:
Chevrolet Captiva 2.4 -- LD9(146CUL4) -- 06.2006 - 02.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF061 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 22745823;22745824;96628890 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 283 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |