316 ₴
Застосування:
KIA Sorento I 2.5 CRDi -- D4CB -- 05.2006 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00110T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281133 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2011, 2006, 2004, 2009, 2003, 2002, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 297 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |