205 ₴
Застосування:
Daewoo Espero 1.5 16V -- A15MF -- 02.1995 - 06.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00114T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 834251;834291;92060868;92060868D;96082370;VAF540 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 211 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1995, 1993, 1992, 1996, 1997, 1998, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Espero |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |