199 ₴
Застосування:
Hyundai Getz 1.6 -- G4ED -- 09.2002 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00106T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281131C000;281131C001 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2006, 2004, 2009, 2003, 2002, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |