287 ₴
Застосування:
KIA RIO II 1.4 16V -- G4EE -- 03.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00026M |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281131G000 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2011, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |