480 ₴
Застосування:
KIA Optima 2.0 CVVL -- G4ND -- 09.2015 - 12.2019| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00140T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 28113C1100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2015, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 279 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |