
348 ₴
Застосування:
KIA Optima 2.0 -- G4KD -- 03.2012 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00137T |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 281133S800 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2013, 2014, 2015, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 271 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |