Застосування:
KIA Pregio 2.7 D -- J2 -- 10.1997 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | MCC017458 |
| Виробник | Mando |
| Кросс-номери | 0K72A34820 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 48.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 1995, 2013, 2011, 2003, 2008, 2025, 2000, 2005, 2019, 2001, 2012, 2004, 2016, 1997, 1999, 2023, 2020, 2014, 1998, 2022, 1996, 2021, 2024, 2017, 2009, 2015, 2007, 2010, 2018, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Pregio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |