
264 ₴
Застосування:
Renault Megane CC 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) -- M4R 711,M4R 713 -- 06.2010 - 08.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2R073PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 165467753R;7701071327;7701071327A;8200820869;8200853393;8200853393A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2008, 2011, 2013, 2014, 2024, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |