
404 ₴
Застосування:
Mercedes-benz Vito / Mixto (w639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605) -- OM 642.890 -- 09.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2M082PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0000902551;6420900051;A6420900051;A0000902551 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 419 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |