
326 ₴
Застосування:
Honda Stream 1.7 16V (RN1) -- D17A2,D17A5 -- 05.2001 - 09.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24048PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220PNB003;17220PNA003;17220PNA505;17220PNAH01;17220PNB000;17220PNB505;17220PNBY01;17220PRAY01;17220PZDA01;17720PNA003;17720PNB003 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 174.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, RSX, CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |