
444 ₴
Застосування:
KIA Carnival I 2.9 TDi -- J3 -- 08.1999 - 10.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20305PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K52Y1333X;0K55223603A;0K55813Z40;0K66223603;B20305K;OK55813Z40;OK55223603A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2008, 2015, 2007, 2000, 2010, 2013, 2006, 2009, 2004, 1999, 2012, 2005, 2011, 2002, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |