
253 ₴
Застосування:
Honda Accord VII 2.4 i 16V -- K24A3 -- 02.2003 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24053PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220RAAY01;17220RAA505;17220RAAA00;17220RAAA01;17220RAAY00;17220RBB505;17220RBBA00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2023, 2022, 2002, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2004, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | TSX, Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |