
347 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 (GRJ120) -- 1GR-FE -- 08.2005 - 07.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22097PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1780127020;1780131090 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 318 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2005, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2017, 2015, 2006, 2004, 2012, 2009, 2003, 2002, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, FJ Cruiser, Fortuner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |