
213 ₴
Застосування:
Toyota Yaris / Vios 1.3 4WD (NCP92_, NCP96_, NCP96R, NCP92R) -- 2NZ-FE -- 09.2005 - 04.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22062PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1444PW;1444XA;1444PV;1780123030;1780123030000;ADT32260 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Yaris, Sirion, 107, C1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |