
298 ₴
Застосування:
Hyundai Santa FÉ II 2.4 -- G4KE -- 11.2010 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20337PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281132P100 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2011, 2013, 2014, 2015, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |