
200 ₴
Застосування:
Daihatsu Terios 1.5 4x4 -- 3SZ-VE -- 05.2006 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B25064PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1500A399;1500A617;1500A687;17700BZ170;178010Y070;17801BZ120;17801BZ150;178010N050;178010Y040;178010Y050;17801OY070 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Mirage, Yaris, Terios |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 122.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |