
342 ₴
Застосування:
Peugeot 206+ 1.4 i -- KFT (TU3AE5) -- 09.2010 - 06.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2C038PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1420P7;1420P8;1444FC;1444CQ;1444CR;1444QJ;1444TL;1444TN;1607193180;9682242580 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 1998, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 1999, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 206 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |