
313 ₴
Застосування:
Toyota Harrier 3.3 Hybrid 4WD (MHU38_, MHU38W) -- 3MZ-FE -- 03.2005 - 09.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22106PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1780120050 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2011, 2013, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander, RX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |