
370 ₴
Застосування:
Hyundai i10 I 1.2 -- G4LA -- 04.2011 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20540PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 28113B4000;28113B9000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2013, 2014, 2021, 2025, 2023, 2016, 2019, 2010, 2011, 2015, 2020, 2024, 2018, 2012, 2022, 2017, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |