
328 ₴
Застосування:
Daihatsu Sirion 1.0 i (M100) -- EJ-DE -- 04.1998 - 09.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B26017PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1780087801;1780197201;1780197201000;1016000577 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 187 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 1987, 2018, 2017, 2020, 2019, 1998, 1990, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 1988, 1999, 1986, 2014, 2015, 2001, 1989, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |