
390 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) -- D14Z5,D14Z6 -- 11.2000 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24047PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220PLD000;17220PLDY00;17220PLV000;8971786092;97178609 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 317.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |