530 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR IV 4.2 D (CRGY60, KY60, KRY60, WRGY60) -- TD42 -- 11.1988 - 06.1997| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B21000PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1654606J00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 203 мм |
| Зовнішній діаметр | 367 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1991, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 2014, 2023, 1992, 1996, 2020, 2007, 1995, 2022, 1998, 2021, 1997, 1990, 2010, 2017, 2009, 2012, 1993, 1988, 2002, 1994, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 1989, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |