
256 ₴
Застосування:
Peugeot 206 2.0 HDI 90 -- RHY (DW10TD) -- 12.1999 - 09.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2C030PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1444J3 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 2003, 2008, 2007, 2000, 2006, 2009, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206, Partner, Xsara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |