
244 ₴
Застосування:
Hyundai Santa FÉ I 2.4 16V -- G4JS -- 02.2001 - 03.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20513PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 120456;2811026000;2811326000AT;2811322600;2811326000;B20513H;S2811326000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2008, 2007, 2010, 2006, 2009, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Magentis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |