
323 ₴
Застосування:
KIA Carnival / Grand Carnival III 2.2 CRDi -- D4HB -- 01.2010 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20329PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281134D000;B20329K;S281134D000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 54.5 мм |
| Довжина | 303.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2015, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 158.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |