
272 ₴
Застосування:
Honda Jazz II 1.3 iDSi (GD1) -- L13A1 -- 03.2002 - 09.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24052PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220PWA003;17220PWAY00;17220PWC000;17220PWC505HE;40141558365301;AY120HN032;V9112H036 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40.5 мм |
| Довжина | 332 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2003, 2008, 2007, 2006, 2004, 1999, 2005, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 109 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |