
281 ₴
Застосування:
Suzuki Swift II 1.0 i (SF310, AA44) -- G10A -- 01.1995 - 12.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28013PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378086000;1378060B00;378086000;96055471;ADK82212;PC837 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 247 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1990, 2001, 2003, 1995, 1992, 1991, 2000, 2004, 1989, 1999, 1993, 1998, 2005, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Swift, Justy |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |