
265 ₴
Застосування:
KIA RIO II 1.5 CRDi -- D4FA -- 03.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20325PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281131G100 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2011, 2008, 2006, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 111 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |