
358 ₴
Застосування:
BMW 7 735 i, Li -- N62 B36 A -- 11.2001 - 02.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2B038PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13717256008;13717505007;13717526008 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2008, 2015, 2007, 2010, 2016, 2013, 2017, 2006, 2009, 2004, 2012, 2005, 2011, 2002, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |