
288 ₴
Застосування:
Daewoo Rezzo 1.8 -- F18S2 -- 09.2000 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20013PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 96263897 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |