
339 ₴
Застосування:
Hyundai H-1 Travel 2.5 CRDI -- D4CB -- 07.2008 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20535PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281134H000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2008, 2011, 2013, 2014, 2024, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |