
394 ₴
Застосування:
Fiat Sedici 2.0 D Multijet -- D20AA -- 06.2006 - 10.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28041PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378079J80;71750588 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |